• Rozrywka na wakacjach

    Przychodzi w ciągu roku czas, na który czekamy od bardzo dawna. Czas, który krąży myślami po naszej głowie od bardzo dawna i chcemy, aby nadszedł najszybciej jak tylko to możliwe. Jest to, bowiem czas wakacji, które chcemy przeżyć najlepiej jak tylko się da. Chcemy, zatem odpocząć, przeżyć niezapomniane chwile a także skorzystać z bardzo wielu …Read More »
  • Dobry puder dla kobiet

    Kobiety bardzo często sięgają po różnego rodzaju środki do robienia makijażu. Jednym z takich środków jest rimmel stay matte. Jest on używany na ostatnim etapie robienia makijażu. Można nawet stwierdzić, że stanowi on ostatni akcent każdego makijażu i sprawia, że kobieca twarz zyskuje zupełnie nowy wyraz. Dlatego posiada on najwyższą jakość i jest kupowany w …Read More »
  • Turystyka na Śląsku

    Bez wątpienia turystyka w naszym kraju kojarzy się przede wszystkim z rejonami nadmorskimi, górami czy chociażby jeziorami. Te tereny, te kierunki zwiedzania i odpoczynku są naszym kraju najbardziej popularne od bardzo dawna. Aczkolwiek nie jedyne. W ostatnim czasie wykształcił się, bowiem nowy kierunek odpoczynku. Jest nim Górny Śląsk, na którym aktywny wypoczynek nad wszelkiego rodzaju …Read More »

Broszury

Twoja firma poligraficzna powinna przejrzeć i sprawdzić, czy posiada pliki są do standardowego drukowania. Byłoby idealnie, gdyby firma poligraficzna mogła rozwiązać wszystkie problemy sama, ale ponieważ drukowanie podlega bardzo rygorystycznym przepisom, trzeba mieć zgodę autora projektu. Głównym problemem dostępnych szablonów jest to, że mają ograniczone opcje. Zapewniają Państwu tony kolorów, czcionek i układów, ale problem zachodzi gdy trzeba wyjść poza szablony gdy chcemy użyć swojej kreatywności. Nawet najlepszy pomysł, może zostać tylko pomysłem ze względu na ograniczoną funkcjonalność szablonów i narzędzi, które uniemożliwiają jego wykonanie. Z pomocą przychodzi świat online, druk broszury jest nie jest już trudnym przedsięwzięciem. Można dosłownie zrzucić wszystkie swoje pomysły do zespołu ekspertów i zaczekać na efekty w ciągu tygodnia lub szybciej. Oczywiście większość tych, którzy mają firmy, chcą nie tylko podstawowe szablony, ale coś więcej chcąc dodać w indywidualne grafiki, takie jak logo. Z szablonów masz możliwość dostosowywania grafiki. Na przykład można użyć Adobe Illustrator do tworzenia i zmiany grafiki, która bardziej będzie pasowała. W ten sposób, wykonasz broszurę o profesjonalnym wyglądzie, dodając treść oraz ilustracje. Szablony Broszura są ważnym narzędziem w drukowaniu. Pomagają projektantom tworzyć układ broszury szybciej i oczywiście pomagają im upewnić się, że ich projekty są w standardach drukowania. W tym artykule nauczę cię, jak ustawić właściwy szablon Broszury. Jest to bardzo proste, robiąc to za pomocą wielu różnych aplikacji DTP. W sumie jest 5 etapów. Wiele osób tworzy broszury i udostępnia je do pobrania na swoich stronach. W ten sposób ich potencjalni nabywcy mogą je pobrać, wydrukować i czytać kiedy tylko chcą. Jest to bardzo dobra strategia, którą warto zastosować. Przed rozpoczęciem projektu, upewnij się, że masz wszystko co potrzebne: drukarka, która może drukować na brystolu, nożyczki lub gilotyna, Word Processing Software, długopisy i ołówki. Dzięki tym prostym narzędziom jesteś gotowy do drukowania broszur w domu.

Comments are closed.