• Kuchenne umywalki

    Kuchenne umywalki przydają się w praktycznie wszystkich kuchniach niezależnie od ich wielkości i sposobów ich użytkowania. Wobec tego wydaje się, że trudno wyobrazić sobie domową kuchnię od odpowiedniej umywalki.Read More »
  • Wakacje komunikacją miejską

    Już od wielu lat, aby zorganizować dla siebie wymarzone wakacje nie trzeba już posiadać swojego indywidualnego samochodu lub korzystać z innych środków transportu takich jak samolot czy też pociąg. Takiej konieczności po prostu nie ma i można skorzystać ze znacznie bardziej alternatywnych źródeł transportu. Wówczas do tego celu można wykorzystać nie tylko indywidualny środek transportu …Read More »
  • Dobry puder dla kobiet

    Kobiety bardzo często sięgają po różnego rodzaju środki do robienia makijażu. Jednym z takich środków jest rimmel stay matte. Jest on używany na ostatnim etapie robienia makijażu. Można nawet stwierdzić, że stanowi on ostatni akcent każdego makijażu i sprawia, że kobieca twarz zyskuje zupełnie nowy wyraz. Dlatego posiada on najwyższą jakość i jest kupowany w …Read More »

Sedona

Tego sierpnia wybierz się w podróż do Sedona. Sedona jest siedzibą drugiego Zwyczajnego Hummingbird Festiwalu organizowanego przez Towarzystwo Hummingbird. Trzy dni prezentacji i imprez, takich jak wycieczki, ogród, wystawcy i śniadanie o wschodzie słońca. Położona na wysokości 4500 metrów Sedona ma największą i najbardziej zróżnicowaną populację kolibrów w Arizonie. Te małe charyzmatyczne ptaki zazwyczaj ważą od 2-20 gramów i wykorzystują swoje smukłe dzioby aby żywić się nektarem i owadami. W oczekiwaniu na festiwal, wielu lokalnych mieszkańców i firm przyjaznych kolibrom sadzą kwiaty lub budują podajniki pełne cukru i wody dla ptaków migrujących na trasie ich przelotu. Dorosłe osobniki są zazwyczaj najłatwiej dostrzegane dzięki opalizującemu upierzeniu, które miga w słońcu z delikatnie zaostrzonymi skrzydłami, które zawsze wydają się być bijącym sercem. Od kolibry wymaga to sporą ilość energii, muszą więc spożywać 1-2 razy większą ilość pożywienia od ich masy ciała, dzięki czemu karmienie daje optymalne miejsce do oglądania tych ptaków. Potrzebna jest dobra lornetka, aby uzyskać z bliska widok tych niezwykłych stworzeń. Dziennik lub pamiętnik jest koniecznością do przechowywania pisemnych danych o dostrzeżonych ptakach, to wspaniała interakcja z tymi niezwykłymi ptakami i przyrodą. Delektuj się pięknem w przestrzeganiu wszelkich gatunków ptaków. Przez lata obserwacji ptaków, można zrelaksować się i zharmonizować z naturą w pięknym Portal El Hotel Sedona. Jest to luksusowy zajazd położony w centrum miasta oferujący zakwaterowanie. Okolica jest pełna zapierających dech w piersiach krajobrazów, czerwone skały i kwiaty na pustyni, wycieczka jeepem lub wycieczka z przewodnikiem. Festiwal odbędzie się 2-4 sierpnia 2013r. Liczne podajniki i kwiaty El Portal mają szczególnie zachęcać kolibry i motyle na hotel typu boutique. Przyjdź obserwować naturalne piękno kolibrów, gdyż skupiają się na przez słoneczną Arizonę,bądź świadkiem uroku tych malutkich i charyzmatycznych ptaków.

Comments are closed.