• Rozwój gospodarki na Karaibach

    Od kilku lat dla Karaibów wzrasta PKB, dzięki czemu rolnictwo przyczynia się również do krajowych dostaw żywności zapewnia dużo pracy na Karaibach dla tamtejszej ludności. Ale w niektórych przypadkach rolnictwo na Karaibach stanowi dla PKB bardzo mało, mimo iż rolnictwo jest głównym źródłem użytkowania gruntów. Aby zapobiec rozpadowi rolnictwa w sensie pożyteczności dla Karaibów, powstają …Read More »
  • Uważaj na nieuczciwych ludzi

    Po raz kolejny przytrafiło mi się to samo. Nie mam pojęcia ile razy może w kółko się psuć jeden sprzęt. Niedawno jednak rozwiązałam tą zagadkę. Ostatnio przynajmniej parę razy w tygodniu bywał u mnie hydraulik. Ciągle psuła mi się rura przy zlewie. On za każdym razem ją łatał i oczekiwał dość sporej zapłaty. Rozumiem to. …Read More »
  • Podróz na lotnisko

    Załóżmy, że masz kogoś, kto leci do Seattle i trzeba go odebrać z lotniska, co robisz? Można go odebrać samemu, ale to jest naprawdę oddanie się na zewnątrz. Nikt nie chce, iść na lotnisko , ponieważ jest zwykle zatłoczone i niewygodne. Najlepszym sposobem, aby znaleźć kogoś odbierze z powrotem z lotnisko to wysłać samochód Seattle …Read More »

Nowy standard obsługi pacjenta

obslugi-pacjentaDobry lekarz specjalista jest w stanie przyciągnąć do swojego gabinetu wielu pacjentów. Pozytywne opinie drogą pantoflową przenoszą się bardzo szybko. Mimo tego, że doskonali fachowcy są cenieni, nikt nie chce godzinami wyczekiwać na wizytę, siedząc w dusznej i ciasnej poczekalni. Aby uniknąć problemów związanych z obsługą pacjentów niezwykle ważne jest umiejętne zarządzanie przychodnią, w taki sposób, by ruch w niej odbywał się w sposób płynny.

Lata kiedy pani rejestratorka w potężnych szufladach przeszukiwała kartoteki pacjentów bezpowrotnie minęły. Obecnie czasu ma dużo większe znaczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby go oszczędzać warto zainwestować w kompetentnego pracownika, a także nowoczesny program do obsługi przychodni. Tego typu oprogramowanie pozwala w szybki sposób zarządzać zarówno przychodnią jak również gabinetem lekarskim. Dzięki niemu możliwe m.in. jest prowadzenie komputerowej rejestracji pacjentów, czy też informowanie ich o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i niezawodność wpływają na porządek w kartotekach, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentów. http://www.mediporta.pl/

Prawidłowo działające oprogramowanie dla przychodni staje się powoli koniecznością, ułatwiając pracę pracownikom i lekarzom. Placówki medyczne posiadające tego typu oprogramowanie uznawane są przez pacjentów za nowoczesne i godne zaufania. Połączenie sprawnej obsługi oraz dobrego lekarza specjalisty jest gwarancją sukcesu dla każdej przychodni medycznej.

Comments are closed.