• Obserwujmy ciało, by zapobiegać chorobom

    Jak zapobiegać chorobom? Podstawą jest między innymi obserwowanie swojego ciała i tego jak zachowuje się nasz organizm. Często nie zdajemy sobie sprawy, że to, iż mamy problemy z zasypianiem, czujemy się ciągle podenerwowani, męczymy się zbyt często, czujemy kłucie w sercu lub jego kołatanie – że wszystko to może wskazywać na występującą w naszym organizmie …Read More »
  • Broszury

    Twoja firma poligraficzna powinna przejrzeć i sprawdzić, czy posiada pliki są do standardowego drukowania. Byłoby idealnie, gdyby firma poligraficzna mogła rozwiązać wszystkie problemy sama, ale ponieważ drukowanie podlega bardzo rygorystycznym przepisom, trzeba mieć zgodę autora projektu. Głównym problemem dostępnych szablonów jest to, że mają ograniczone opcje. Zapewniają Państwu tony kolorów, czcionek i układów, ale problem …Read More »
  • wakacje

    Wakacje tuż za rogiem, rodzice zaczęli drapać po głowach, aby zdecydować się na wakacje. Prawdą jest, że wakacje z dziećmi może być nie lada wyzwaniem. Trudno jest zabrać dzieci na piknik, a co dopiero jechać do obcych krajów. Ale, że Ty i twoja rodzina macie prawo trochę odpocząć i pojechać na luksusowe wakacje. Oczywiście , …Read More »

Nowy standard obsługi pacjenta

obslugi-pacjentaDobry lekarz specjalista jest w stanie przyciągnąć do swojego gabinetu wielu pacjentów. Pozytywne opinie drogą pantoflową przenoszą się bardzo szybko. Mimo tego, że doskonali fachowcy są cenieni, nikt nie chce godzinami wyczekiwać na wizytę, siedząc w dusznej i ciasnej poczekalni. Aby uniknąć problemów związanych z obsługą pacjentów niezwykle ważne jest umiejętne zarządzanie przychodnią, w taki sposób, by ruch w niej odbywał się w sposób płynny.

Lata kiedy pani rejestratorka w potężnych szufladach przeszukiwała kartoteki pacjentów bezpowrotnie minęły. Obecnie czasu ma dużo większe znaczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby go oszczędzać warto zainwestować w kompetentnego pracownika, a także nowoczesny program do obsługi przychodni. Tego typu oprogramowanie pozwala w szybki sposób zarządzać zarówno przychodnią jak również gabinetem lekarskim. Dzięki niemu możliwe m.in. jest prowadzenie komputerowej rejestracji pacjentów, czy też informowanie ich o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i niezawodność wpływają na porządek w kartotekach, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentów. http://www.mediporta.pl/

Prawidłowo działające oprogramowanie dla przychodni staje się powoli koniecznością, ułatwiając pracę pracownikom i lekarzom. Placówki medyczne posiadające tego typu oprogramowanie uznawane są przez pacjentów za nowoczesne i godne zaufania. Połączenie sprawnej obsługi oraz dobrego lekarza specjalisty jest gwarancją sukcesu dla każdej przychodni medycznej.

Comments are closed.