• Dobrej jakości emulsja do kąpieli

    Stosowanie emulsji do kąpieli jest obecnie powszechne wśród osób w praktycznie każdym wieku. Wobec tego różnego rodzaju emulsje do kąpieli są bardzo często kupowane i produkowane w dużych ilościach.Read More »
  • Nie bój się kosztów

    Wielu z nas zanim zdecyduje się na cokolwiek, najpierw stara się odpowiednio zorientować w kosztach, jakie za tym idą i z jakimi się to wiąże. Prawda jest taka, że w wielu przypadkach mamy naprawdę spory problem z zapewnieniem jedzenia czy to na specjalne okazje, czy też na co dzień. Wiadome jest, że każdy z nas …Read More »
  • Indywidualna turystyka samolotem

    Obecnie, aby podróżować indywidualnie nie trzeba już posiadać samochodu. Ba nie ma nawet konieczności go wypożyczać czy też korzystać z pomocy jakichś bliskich nam osób, które miały by nas dowieźć na miejsce wakacji. Takiej konieczności po prostu nie ma. Wystarczy, bowiem skorzystać z indywidualnych podróży samolotowych, które obecnie są coraz częściej realizowane nie tylko przez …Read More »

Nowy standard obsługi pacjenta

obslugi-pacjentaDobry lekarz specjalista jest w stanie przyciągnąć do swojego gabinetu wielu pacjentów. Pozytywne opinie drogą pantoflową przenoszą się bardzo szybko. Mimo tego, że doskonali fachowcy są cenieni, nikt nie chce godzinami wyczekiwać na wizytę, siedząc w dusznej i ciasnej poczekalni. Aby uniknąć problemów związanych z obsługą pacjentów niezwykle ważne jest umiejętne zarządzanie przychodnią, w taki sposób, by ruch w niej odbywał się w sposób płynny.

Lata kiedy pani rejestratorka w potężnych szufladach przeszukiwała kartoteki pacjentów bezpowrotnie minęły. Obecnie czasu ma dużo większe znaczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby go oszczędzać warto zainwestować w kompetentnego pracownika, a także nowoczesny program do obsługi przychodni. Tego typu oprogramowanie pozwala w szybki sposób zarządzać zarówno przychodnią jak również gabinetem lekarskim. Dzięki niemu możliwe m.in. jest prowadzenie komputerowej rejestracji pacjentów, czy też informowanie ich o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i niezawodność wpływają na porządek w kartotekach, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentów. http://www.mediporta.pl/

Prawidłowo działające oprogramowanie dla przychodni staje się powoli koniecznością, ułatwiając pracę pracownikom i lekarzom. Placówki medyczne posiadające tego typu oprogramowanie uznawane są przez pacjentów za nowoczesne i godne zaufania. Połączenie sprawnej obsługi oraz dobrego lekarza specjalisty jest gwarancją sukcesu dla każdej przychodni medycznej.

Comments are closed.