• Atrakcje Puerto Rico

    Organizując jakikolwiek wakacyjny solidny plan wiedza będzie odgrywać ważną rolę w wyborach. Jeśli szukasz dokładnie będziesz zaskoczony dzieki wielu dostępnym opcjom. Książka na wakacje do Puerto Rico nie jest taka trudna, jak można się było spodziewać. Istnieje ogromna gama hoteli z jedną gwiazdką, zwykłych hoteli w Puerto Rico, wszystkie kurorty inclusive. Bez względu na to, …Read More »
  • Dziecko samo na wakacjach

    Pierwsze samodzielne wakacje swojego dziecka to dla wielu rodziców w naszym kraju ogromne przeżycie. Być może denerwują się oni znacznie bardziej niż ich dzieci, które w pewnym wieku nie mogą już doczekać się takiego wyjazdu. No właśnie w pewnym, bo nigdy nie wiadomo, w jakim wieku powinniśmy się zdecydować na pierwsze indywidualne wakacje naszego dziecka …Read More »
  • Płytki do łazienki – jak je dobrać do projektu aranżacji?

    Wystrój wnętrza w łazience nie jest zadaniem łatwym. Musimy wziąć pod uwagę szereg aspektów, które będą wpływać na to, jakie środki wybierzemy w trakcie jej urządzania. Projekty łazienek muszą np. uwzględniać poziom wilgotności w tym pomieszczeniu, co przełoży się bezpośrednio na dobór materiału wykończeniowego. Kiedy aranżujemy domowe SPA musimy więc pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu użytych …Read More »

Nowy standard obsługi pacjenta

obslugi-pacjentaDobry lekarz specjalista jest w stanie przyciągnąć do swojego gabinetu wielu pacjentów. Pozytywne opinie drogą pantoflową przenoszą się bardzo szybko. Mimo tego, że doskonali fachowcy są cenieni, nikt nie chce godzinami wyczekiwać na wizytę, siedząc w dusznej i ciasnej poczekalni. Aby uniknąć problemów związanych z obsługą pacjentów niezwykle ważne jest umiejętne zarządzanie przychodnią, w taki sposób, by ruch w niej odbywał się w sposób płynny.

Lata kiedy pani rejestratorka w potężnych szufladach przeszukiwała kartoteki pacjentów bezpowrotnie minęły. Obecnie czasu ma dużo większe znaczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby go oszczędzać warto zainwestować w kompetentnego pracownika, a także nowoczesny program do obsługi przychodni. Tego typu oprogramowanie pozwala w szybki sposób zarządzać zarówno przychodnią jak również gabinetem lekarskim. Dzięki niemu możliwe m.in. jest prowadzenie komputerowej rejestracji pacjentów, czy też informowanie ich o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i niezawodność wpływają na porządek w kartotekach, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentów. http://www.mediporta.pl/

Prawidłowo działające oprogramowanie dla przychodni staje się powoli koniecznością, ułatwiając pracę pracownikom i lekarzom. Placówki medyczne posiadające tego typu oprogramowanie uznawane są przez pacjentów za nowoczesne i godne zaufania. Połączenie sprawnej obsługi oraz dobrego lekarza specjalisty jest gwarancją sukcesu dla każdej przychodni medycznej.

Comments are closed.