• Turystyka w Bieszczadach

    Turystyka w naszym kraju od wielu lat daje bardzo wiele wszelkiego rodzaju możliwości. Posiadamy piękne morze, niziny, wyżyny a zwłaszcza góry. Tych jest z resztą najwięcej w naszym kraju a we wszystkich nich piękne krajobrazy. Co najlepiej widać chociażby w Bieszczadach gdzie piękne góry, naturalna przyroda a przede wszystkim rzeka Solina dodają wielkiego blasku miejscowością …Read More »
  • Siodełko rowerowe ma wpływ na twój komfort

    Dzisiaj na polskich ulicach można zaobserwować, że coraz chętniej jeździmy na rowerach. Wypożyczalnie rowerowe latem przeżywają prawdziwe oblężenie, a ten środek lokomocji pozwala na przykład na zorganizowanie krajoznawczej wycieczki. Co powinno mieć dla nas znaczenie? Co wpływ na nasz komfort jazdy rowerem?Read More »
  • Wakacje all inclusive

    Wakacje nie ograniczają się tylko do jednego miejsca. Obecnie turyści lubią podróżować w wiele miejsc jednocześnie podczas konkretnej wycieczki którą wykupujemy. Zatrzymujemy się w różnych hotelach, gdzie standard wypoczynku jest naprawdę różnorodny. Turyści i tak wolą, jeśli wszystko jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Właśnie tym wszystkim rozwiązaniu przyświeca jeden cel, mianowicie są to wakacje all …Read More »

Nowy standard obsługi pacjenta

obslugi-pacjentaDobry lekarz specjalista jest w stanie przyciągnąć do swojego gabinetu wielu pacjentów. Pozytywne opinie drogą pantoflową przenoszą się bardzo szybko. Mimo tego, że doskonali fachowcy są cenieni, nikt nie chce godzinami wyczekiwać na wizytę, siedząc w dusznej i ciasnej poczekalni. Aby uniknąć problemów związanych z obsługą pacjentów niezwykle ważne jest umiejętne zarządzanie przychodnią, w taki sposób, by ruch w niej odbywał się w sposób płynny.

Lata kiedy pani rejestratorka w potężnych szufladach przeszukiwała kartoteki pacjentów bezpowrotnie minęły. Obecnie czasu ma dużo większe znaczniej niż kiedykolwiek wcześniej. Aby go oszczędzać warto zainwestować w kompetentnego pracownika, a także nowoczesny program do obsługi przychodni. Tego typu oprogramowanie pozwala w szybki sposób zarządzać zarówno przychodnią jak również gabinetem lekarskim. Dzięki niemu możliwe m.in. jest prowadzenie komputerowej rejestracji pacjentów, czy też informowanie ich o zbliżającym się terminie wizyty lekarskiej. Łatwa obsługa, przejrzysty interfejs i niezawodność wpływają na porządek w kartotekach, co bezpośrednio przekłada się na zadowolenie pacjentów. http://www.mediporta.pl/

Prawidłowo działające oprogramowanie dla przychodni staje się powoli koniecznością, ułatwiając pracę pracownikom i lekarzom. Placówki medyczne posiadające tego typu oprogramowanie uznawane są przez pacjentów za nowoczesne i godne zaufania. Połączenie sprawnej obsługi oraz dobrego lekarza specjalisty jest gwarancją sukcesu dla każdej przychodni medycznej.

Comments are closed.