• Ceny alkoholi dostępnych w sprzedaży hurtowej

    Ceny alkoholi dostępnych w sprzedaży są bardzo różne. Zwłaszcza ceny alkoholu sprzedawanego w sklepach bywają bardzo zaskakujące. Mogą one zarówno być bardzo tanie, jak i niezwykle drogie. Tymczasem nie wszystkie osoby stać na kupowanie droższego alkoholu. Wobec tego dużym zainteresowaniem wśród osób zainteresowanych kupowaniem alkoholu cieszą się hurtownie alkoholi.Read More »
  • Dziecko samo na wakacjach

    Pierwsze samodzielne wakacje swojego dziecka to dla wielu rodziców w naszym kraju ogromne przeżycie. Być może denerwują się oni znacznie bardziej niż ich dzieci, które w pewnym wieku nie mogą już doczekać się takiego wyjazdu. No właśnie w pewnym, bo nigdy nie wiadomo, w jakim wieku powinniśmy się zdecydować na pierwsze indywidualne wakacje naszego dziecka …Read More »
  • Jak wybrać płytki do swojego pomieszczenia?

    Jak wiadomo podłogi są jednym z głównych elementów całego pomieszczenia. Należy więc zadbać o to aby wybrać jak najlepszą opcję dla siebie. Płytki przede wszystkim powinniśmy dopasować do wyglądu naszych ścian i do typu naszego pomieszczenia. Do łazienki wybierzemy płytki o innych parametrach a do salonu też wybierzemy płytki o innych. W salonie musimy przede …Read More »

Uważaj na nieuczciwych ludzi

Po raz kolejny przytrafiło mi się to samo. Nie mam pojęcia ile razy może w kółko się psuć jeden sprzęt. Niedawno jednak rozwiązałam tą zagadkę. Ostatnio przynajmniej parę razy w tygodniu bywał u mnie hydraulik. Ciągle psuła mi się rura przy zlewie. On za każdym razem ją łatał i oczekiwał dość sporej zapłaty. Rozumiem to. Poświęcony czas, umiejętności, wiedza i sprzęt. To wszystko musi kosztować. Jednak ostatnim razem, kiedy znowu powstała ta sama usterka, nie mógł przyjechać.

Długo wtedy szukałam w internecie kogoś innego. W końcu trafiłam na usługi hydrauliczne Koszalin https://www.hydropomoc.pl/. To był strzał w dziesiątkę. Zadzwoniłam do nich i już po godzinie specjalista stał przed moimi drzwiami. Szybko uporał się z robotą wymieniając rurkę. Zdziwiłam się trochę, że to zrobił. Poprzedni fachowiec mówił, że jest to bardzo kosztowne i się nie opłaca.

Hydraulik Koszalin miał inne zdanie i zażądał niewiele więcej za swoją usługę. Zapytał mnie również co za partacz wcześniej naprawił ten kran. Podobno używał on jakiegoś kleju, który dosyć szybko puszcza, więc nic dziwnego, że musiał bywać tu tak często. Mój nowy hydraulik dał mi gwarancję i powiedział, że w razie gdyby kran znowu się popsuł, mam zadzwonić i on naprawi go tym razem za darmo!

Przestrzegam więc wszystkich was przed nieuczciwymi fachowcami, który nabijają ludzi w butelkę, aby więcej zarobić. Więcej już nie odezwałam się to tamtego partacza. Zawsze kiedy coś mi się psuje dzwonię do sprawdzonego profesjonalisty, który naprawdę zna się na rzeczy.

Comments are closed.